Asset 18

دستگاه اسکن صورت

Asset 18

در کلینیک فوق تخصصی زیبایی رز ایرانیان، در ابتدا از صورت شما اسکنی می‌گیرند تا بر اساس مشکل شما، اقدام به به کار بردن روش‌های درمانی کنند

 

اسکن صورت چیستدستگاه اسکن صورت

اسکن صورت همانطور که از اسمش پیداست ابزاری برای عکسبرداری از چهره بیمار است. بارها برای بسیاری از افراد پیش آمده است که پس از مراجعه به کلینیک‌ها یا مطب پزشک متخصص پوست و مو، با ذره‌بین اقدام به بررسی وضعیت پوست بیمار کرده است. با اینکه ذره‌بین وسیله‌ای برای بزرگنمایی می‌باشد اما دقت کافی و اطلاعات لازم را به پزشک ارائه نمی‌دهد.

از طرفی بسیار جالب می‌‌باشد اگر پزشک شما درتصویری واضح که کوچکترین نقطه‌ای نیز در آن مشخص است، اقدام به اظهار در نظر در مورد صورت شما کند، و دقیقا با توجه به صورت شما روش درمانی را مشخص کند. به همین دلیل است که وجود یک اسکن صورت هم برای تشخیص دقیق و هم توانایی تشخیص بسیاری از مسائل جزوی صورت و اطلاع بیمار از روند دقیق درمان و … لازم است.

در کلینیک فوق تخصصی زیبایی رز ایرانیان، در ابتدا از صورت شما اسکنی می‌گیرند تا بر اساس مشکل شما، اقدام به به کار بردن روش‌های درمانی کنند. این کار از جنبه‌های گوناگون امتیازات ویژه‌ای برای مراجعین دارد و از طرفی به تشخیص دقیق پزشک کمک می‌کند. از طرفی مراجعین از روند درمانی خود کاملاً آگاه می‌بانشد و پزشک کوچکترین مسائل را برای تشخیص خود در نظر می‌گیرد.

دستگاه اسکن صورت رز ایرانیان

دستگاه اسکن صورت، دستگاهی است که در جهت حفظ رضایت بیشتر مراجعین در کلینیک رز ایرانیان به عنوان اولین کلینیک‌های مجهز به این دستگاه، حضور دارد.

این دستگاه کاربردهای زیادی دارد.

ولی از مهم‌ترین کاربردهای آن،این است که جایگزین ذره‌بین‌های شخصی شده است.

در اینجا به جای اینکه پزشک شما با ذره‌بین به پردازش و برررسی چهره شما بپردازد، می‌تواند به کمک اسکن چهره شما، تصویری با رزولیشن فوق‌العاده بالا و نورپردازی مشخص، صورت شما را به صورت جز به جز بررسی کند.

این دستگاه از دوربینی فوق حرفه‌ای برای عکس‌برداری با کیفیت بالا طراحی شده است.

در این دستگاه نرم‌افزاری طراحی شده است، که این نرم‌افزار می‌تواند چهره شما را از جنبه‌های گوناگون بررسی کند.

در صورت نیاز می‌توان با کمک دستگاه اسکن صورت هر بخش دلخواهی از پوست شما را بزرگ کرد.

این دستگاه مونیتوری به همراه دارد که پس از عکسبرداری از شخص، تصویر فرد را  از طریق این مونیتور به وضوح به همانصورت که می‌‌باشد نشان می‌دهد.

امکان خطا و سلیقه‌ای شدن بسیاری از مسائل زیبایی توسط پزشک حذف می‌شود و پزشک می‌تواند با توجه به نظر بیمار تنها بر اساس آنالیز تخصصی دستگاه اسکن صورت اقدام کند.

مزیت استفاده از دستگاه اسکن صورت

مزیت استفاده از دستگاه اسکن صورت

استفاده از دستگاه اسکن صورت مزیت‌های گوناگونی دارد که اکنون قصد داریم به بررسی آن بپردازیم:

در گذشته و اکنون در بسیاری از مطب‌ها و کلینیک‌ها، پزشکان زیبایی و درمانی‌ای که با چهره شما سروکار دارند، برای بررسی وضعیت صورت شما طبق چیزی که چشم آن‌ها می‌دید نظر می‌دادند.

در حالیکه فاکتورهای زیادی در پوست شما وجود دارد که حتما باید در سایز مشخصی با کیفیت بالا، دیده شوند تا بتوان آن‌ها ر بررسی کرد و بهترین روش درمانی را برای آن‌ها به کار برد.

با انجام این کار تصویری کاملا واضح به بیمار از چهره‌اش می‌توان نشان داد تا پس از درمان فرد بتواند نتیجه کار را با گذشته مقایسه کند و اگر نظری در مورد اقدامات زیبایی روی صورت خود دارد، بر اساس عکس چهره فرد بررسی شود.

این دستگاه‌های اسکن از ملزومات کلینیک‌ها و مطب‌های زیبایی هستد که برای تسهیل تشخیص روش درمانی مورد نظر بسیار لازم و ضروری هستند.

کاربرد دستگاه اسکن صورت

دستگاه اسکن صورت کاربردهای گوناگونی دارد.

در حال حاضر از این دستگاه‌ها بیشتر درصنعت زیبای استفاده می‌شود.

به کمک این دستگاه می‌توان به موارد زیر راحت‌تر پی برد:

  • تهیه کردن تصویری سه بعدی برای تشخیص فرم کلی چهره فرد که درمادلینگ و تزریق چربی و فیلر به صورت بسیار مؤثر است، به ویژه اینکه دستگاه اسکن چهره به پزشک امکان آنالیز حرفه‌ای چهره را نیز می‌دهد و اینکار باعث دقیق‌تر شدن تزریق و فعالیت‌‌های دیگر می‌‌شود.  این آنالیز بر اساس زوایا و ریزه‌کاری‌های چهره شما است و باعث می‌شود سلیقه‌ای کار کردن پزشکان در مسائل زیبایی کاهش یابد و فرد قبل از اقدام چهره بعد خود را ببیند.
  • به کمک دستگاه‌های اسکن می‌توان به راحتی چین و چروک‌های ریز و کم عمق را نیز دید و در مورد روش از بین بردن چین و چروک‌های عمیق با توجه به عمق و دیگر مسائل اظهار نظر کرد.
  • اگر شما برای درمان منافذ باز اقدام کرده‌اید، دستگاه اسکن صورت میزان پراکندگی و تعدد منافذ باز صورت شما را به طور کامل نشان می‌دهد.
  • در صورتیکه می‌خواهید بدانید انجام یک عمل زیبایی چه تأثیری برفرم کلی چهره شما می‌گذارد می‌توانید از دستگاه‌های اسکن چهره و صورت کمک بگیرید.

در کلینیک فوق‌تخصصی زیبایی رز ایرانیان، مهمترین هدف ما جلب رضایت مراجعین و ارائه بهترین خدمات ممکن است.

اگر شما نیز به دنبال کلینیکی مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا در  حوزه زیبایی هستید، کلینیک رز ایرانیان می‌تواند انتخاب عالی‌ای باشد.

شما در کلینیک رز ایرانیان می‌توانید قبل از هرگونه اقدام، اسکن چهره خود را ببینید و در مورد روش‌های درمانی خود با پزشک مشورت کنید.

Asset 18

Asset 18

لوکشین