Asset 18

جوانسازی پوست

Asset 18

با رفع چین و چروک‌ها،اسکارها، لکه‌های سطحی و رفع ناهمواری‌ها شادابی و طراوت را به چهره شما باز می گردانیم .

جوانسازی پوست
پوست انسان به دلایل گوناگونی دچار پیری می‌شود.
پیری پوست از جمله مهمترین و رایج‌ترین مشکلات پوستی است که روز به روز افرادی زیادی در سرتاسر دنیا هستند که نسبت به علائم پیری چهره خود حساسیت نشان می‌دهند و به دنبال درمان این علائم به کلینیک‌ها و مراکز زیبایی گوناگونی مراجعه می‌کنند.
و اما چه اتفاقی می‌افتد که پوست شروع به پیر شدن می‌کند؟
چه موضوع‌هایی درپیر شدن پوست دخیل هستند؟
• گذر زمان
آری گذر زمان و افزایش سن از مهمترین علل پیری پوست هستند، با افزیش عمر و بزرگ شدن، فرد به دلیل اینکه از چربی‌ها و کلاژن‌سازی بدنش کاسته می‌شود، دچار پیری می‌شود.
پیری پوست با علائمی نظیر افتادگی پوست و ایجاد چین و چروک‌های پوستی بروز می‌کند و بسیاری از افراد از بروز آن ناراحت می‌شوند و سعی بر کنترل علائم به وجود آمده می‌کنند.
• شروع یائسگی
متأسفانه یائسگی یکی از بزرگترین معضلات زنان است، زیرا با وارد شدن بدن زنان به دوره یائسگی به دلیل کاهش هورمون استروژن بدن شادابی قبلی خود را از دست می‌دهد و رو به پیری می‌رود.
یکی از مسائلی که در جوامع امروزه با آن روبه‌رو هستیم، این است که دختران جوان زیادی به دلیل مسائل مختلف و زندگی در جوامع امروزه دچار یائسگی زودرس می‌شوند.
حتی این دختران نیز با شروع یائسگی زودرس خود دچار افت شادابی در پوست خود می‌شوند.
• نور خورشید
اگر شما نیز یکی از کسانی هستید که زیاد در معرض نورخورشید قرار می‌گیرد بهتر است که همیشه از ضدآفتابی باSPF مناسب استفاده کنید تا دچار پیری پوست نشوید.
زیرا نورخورشید اثرات بسیار بدی بر چهره افراد می‌گذارد.
اشعه‌های پر خطر خورشید سب کاهش لطافت پوست می‌شوند و پوست را خشک می‌کنند.
موارد بالا از جمله مهمترین دلایل پیری پوست هستند که اکنون به برسی آن‌ها و شیوه درمانی مؤثر می‌پردازیم.
همچنین صاف کردن سطح پوست به دلیل وجود زائده‌های پوستی و اسکار اکنه‌ها نیز جز جوانسازی پوست به حساب می‌آید که در افزایش اعتماد به نفس فرد و ظاهر وی بسیار تأثیرگذار است.
کلینیک تخصصی رز ایرانیان از جمله کلینیک‌هایی است که به برترین دستگاه‌های جوانسازی پوست مجهز است و با عملرد عالی خود در این مدت اخیر سبب بروز نتایج بسیار درخشانی شده است.

جوانسازی پوست چیست؟

جوانسازی پوست یکی از مهمترین و رایج‌ترین فعالیت‌هایی است که در زمینه رفع چین و چروک‌ها،اسکارها، لکه‌های سطحی، رفع ناهمواری‌ها و … در مطب‌ها و کلینیک‌های زیادی انجام می‌شود.
از طرفی رایج بودن این مشکل باعث شده است، شرکت‌های زیادی دستگاه‌های مختلف جوانسازی را طراحی کنند و به بازار عرضه کنند؛ این دستگاه‌ها همگی در جهت افزایش کلاژن‌سازی پوست و هموار کردن سط ح پوست عمل می‌کنند و نتایج گوناگونی نیز به بیماران عرضه می‌کنند.
در طی جوانسازی کلاژن‌سازی پوست تحریک می‌شود و پوست فرد بازسازی می‌شود.
پس از اتمام عملکرد لیزرها، کلاژن و الاستین پوست بالا می‌روند و همین موضوع به پوست کمک زیادی برای جوانسازی آن می‌کند.
هر کدام ازروش‌های جوانسازی برای بازسازی پوست به گونه‌ای خاص عمل می‌کنند و تا یک حد مشخصی سبب افزایش کلاژن‌سازی می‌شوند.
اکنون به دلیل تعداد بالای این روش‌ها تصمیم داریم به شرح بهترین این روش‌ها بپرداززیم تا متوجه شوید که کدام روش مناسب شما است.

بهترین روش برای جوانسازی پوست

بهترین روش برای جوانسازی پوست، روشی است که فرد بدون گذراندن هیچ دوره نقاهتی در کمترین مدت زمان از شر چین و چروک‌های مختلف پوست خود راحت شود.
برخی از افراد همیشه تزریق بوتاکس را ترجیح می‌دهند اما بوتاکس برای افرادی مناسب است که می‌خواهند یک لیفت سریع و موقتی را تجربه کنند نه کسانی که به دنبال لیفت دائم هستند.
همچنین برخی از افراد از ناهمواری‌های مختلف پوستی نیز در کنار افتادگی و چین و چروک‌های پوستی رنج می‌برند، در اینجا باید از روشی استفاده کرد تا علاوه بر لیفت پوست، این ناهمواری‌های پوستی نیز درمان شود.
اغلب روش‌های ممکن در مراکز زیبایی، روش‌هایی با دوره نقاهت طولانی و دردناک هستند که باعث می‌شود فرد به خاطر لیزر صورت خود خانه‌نشین شوند و سختی زیادی به آن‌ها تحمیل شود، هرچند که این روش‌ها به نوبه خود به صاف کردن پوست کمک شایانی می‌کنند ولی دستگاه لیزری مانند فراکسل که بدون تخریب پوست، پوست را صاف و هموار نیز می‌کند بسیار ارجحیت دارد.
و این در حالی است که برخی از روش‌ها اینچنین نیستند و در عین داشتن اثردهی بالا به سطح پوست آسیبی نمی‌رسانند.
در کلینیک رز ایرانیان نیز انواعی از روش‌های جوانسازی و لیفت صورت عرضه می‌شوند که باعث ایجاد نتایج درخشانی در این کلینیک شده‌اند.

بهترین روش برای جوانسازی پوست

بهترین دستگاه برای جوانسازی پوست

بهترین دستگاه برای جوانسازی صورت و ترمیمم کلاژن‌های از دست رفته لیزر می‌باشد.
اما کدام لیزر مناسب‌تر می‌‌باشد؟
کلینیک رز ایرانیان پس از بررسی کامل، لیزر فراکسل را به عنوان نسل جدیدی از لیزرهای جوانسازی پوست معرفی می‌کند که بسیار در ترمیم و جوانسازی پوست نتایج درخشانی ایجاد می‌کند.
این لیزر طی فرایندی بدون درد، و کاملاً سرپایی منافذ زیادی در لایه‌های داخلی پوست ایجاد می‌کند که به دنبال ترمیم این منافذ، پوست نیز ترمیم می‌شود.
به کمک دستگاه فراکسل می‌توان بسیاری از مشکلات پوستی نظیر موراد زیر را رفع کرد و پوستی جوان و شاداب داشت:
• اسکار اکنه، بخیه و جای زخم
• چین و چروک‌ها
• منافذ باز پوستی
• لکه‌های سطحی
• کدری پوست
• و ….
به همین دلیل در کلینیک فتخصصی رز ایرانیان، جوانسازی صورت به کمک دستگاه لیزر فراکسل صورت می‌گیرد و نتایج بسیار عالی‌ای ارائه می‌دهد.

خدمات کلینیک رز ایرانیان جهت جوانسازی پوست

ما در کلینیک رز ایرانیان سعی کرده‌ایم از دستگاه‌ها و روش‌هایی استفاده کنیم که بیمار بهترین نتیحه را از کلینیک ما بگیرد.
از طرفی در بسیاری از مطب‌ها و کلینیک‌ها شاهد این هستیم که به دلیل نبود امکانات کافی، پزشکان دچار محدودیت در انتخاب روش درمانی مناسب می‌شوند و در انتخاب روش درمانی مناسب امکانات و تجهیزات موجود در مرکز زیبایی خود را در نظر می‌گیرند.
و این در حالی است که کلینیک تخصصی رز ایرانیان به بهترین دستگاه‌های روز دنیا مجهز شده است تا پزشکان در انتخاب روش درمانی هیچ محدودیتی نداشته باشند و بر اساس مشکل فرد بهترین روش درمانی را انتخاب کنند نه امکانات کلینیک.
به همین دلیل یکی از بهترین دستگاه‌های عالی برای جوانسازی قوی و سریع پوست را در کلینیک فراهم کرده‌اند که این دستگاه‌ها با عملکرد ویژه خود در مدت زمان کوتاهی سبب صاف شدن سطح پوست می‌شود.
Fraxel C&B تنها در کلینیک رز ایرانیان موجود می‌باشد و در حال حاضر افراد زیادی از استفاده از آن راضی هستند.
ویژگی دستگاه فراکسل در جوانسازی پوست
از مهمترین ویژگی‌های فراکسل می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
• بدون درد
• بدون دوره نقاهت
• نتیجه سریع
• نتیجه دائمی
• سرپایی
• روش غیرتهاجمی
• اثردهی بالا
• افزایش تحیک کلاژن‌سازی به میزان زیاد
• و …
اگر شما نیز دودل هستید و یا تردید دارید که این دستگاه را جهت جوانسازی پوست خود استفاده کنید ما توصیه می‌کنیم که حتما این روش را امتحان کنید تا خود جلسات بعد را مشتاقانه ادامه دهید.
زیر اثردهی این روش از همان جلسه اول مشخص می‌شود. فرد می‌تواند تغییر را احساس کند.

ویژگی جوانسازی پوست با فراکسل نسبت به دیگر دستگاه‌ها

در برخی موارد ممکن است مشکل فرد به گونه‌ی باشد که پزشک درمان‌های ترکیبی را به شما توصیه کند، زیرا درمان‌های ترکیبی همیشه باعث ایجاد نتایج خوبی می‌شوند.
اما در مورد لیزر فراکسل، معمولاً این لیزر به تنهایی عمل می‌کند.
از طرفی بسیاری از زنان شاغل همیشه پس از مراجعه به ما از دوره نقاهت طولانی روش‌های مختلف ناراضی هستند و ما به همین دلیل فراکسل را به عنوان یکی از روش‌های عالی برای زنان شاغل و خانه‌داری که نمی‌توانند دوره نقاهت داشته باشند، معرفی می‌کنیم.
این روش با اثرگذاری بر روی لایه‌های داخلی از عمق اسکارها می‌کاهد و سبب جوانسازی پوست می‌شود.
فراکسل به دلیل طراحی ویژه خود باعث می‌شود انرژی لیزر هدر نرود به همین دلیل سطح زیادی از پوست مورد هجوم اشعه‌ها لیزر قرار بگیرد.
بسیاری از روش‌ها ممکن جوانسازی، در حال حاضر تنها لایه‌های سطحی پوست را ترمیم می‌کنند ولی این روش در جوانسازی لایه‌های داخلی پوست نیز بسیار توانمند می‌‌باشد و تأثیرات عالی‌ای در این زمینه گذاشته است.
چه کسانی می‌توانند از فراکسل برای جوانسازی پوست استفاده کنند
همه افرادی که مشکلات پوستی زیر را دارند می‌توانند از لیزر فراکسل جهت جوانسازی پوست خود استفاده کنند:
• خطوط پنجه کلاغی دور چشم
• اسکار اکنه
• استریاها
• لکه‌های ناشی از آفتاب‌سوختگی
• منافذ باز
• کدری پوست
چه کسانی نمی‌توانند از از فراکسل برای جوانسازی پوست استفاده کنند
معمولاً همه افراد می‌توانند از لیزر فراکسل جهت جوانسازی پوست خود استفاده کنند؛ مگر اینکه مشکل خاصی داشته باشند.
به همین دلیل توصیه می‌کنیم یک جلسه مشاوره با پزشک داتشه باشید تا پس از مشورت با پزشک اقدام به شروع روند درمانی خود کنید.
در برخی موارد نیاز است که فرد قبل از شروع جلسات لیر فراکسل، ابتدا یک الی دو جلسه سابسیژن انجام دهد.
سپس اقدام به انجام لیزردرمانی با دستگاه فراکسل کند.

هزینه جوانسازی پوست

هزینه جوانسازی پوست بسته به موارد زیر تعیین می‌گردد:
• نوع روش انتخابی توسط پزشک
• تعداد جلسات
• شدت مشکلات پوستی
• میزان جوابدهی روش‌ها توسط پوست فرد
به همین دلیل توصیه می‌کنیم ابتدا یک جلسه مشاوره با پزشک مربوطه داشته باشید، سپس روند درمانی خود را شروع کنید.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید
Asset 18

دستگاه فراکسل C&B

Asset 18

جوانسازی و ترمیم پوست با لیزر فراکسل C&B بهترین دستگاه جوانسازی پوست می باشد که در کلینیک ف تخصصی رز ایرانیان برای شما عزیزان قابل استفاده است .

Asset 18

Asset 18

لوکشین