Asset 18

وایتنینگ

Asset 18

رفع تیرگی واژن باعث افزایش اعتماد به نفس و تجربه رابطه جنسی بهتر خواهد شد .

سفید سازی واژن

تیرگی واژن، ناحیه تناسلی و کشاله‌های ران یکی از مهمترین مشکلاتی است که زنان با آن روبه‌رو می‌شوند، تیرگی واژن به علت افزایش ملانین‌های پوستی و رنگدانه‌ها صورت می‌گیرد که مشکلی بسیار شایع در زنان است.
اغلب زنان ایرانی با این مشکل در طول زندگی خود روبه‌رو می‌شوند و اقدام به درمان آن می‌کنند.
در گذشته سفیدسازی واژن یک مشکل بزرگ بود که افراد مجبور می‌شدند راه‌های گوناگونی را تجربه کنند؛ اما امروزه با پیشرفت علم پزشکی در زمینه پوست و مو، به راحتی می‌توان واژن را همانند قبل روشن و سفید کرد.
بهتر است ابتدا علت تیرگی واژن را بررسی کنیم؛ ناحیه ژنیتال وکشاله‌های ران معمولاً به دلایل زیر می‌توانند تیره شوند:
• استفاده از تیغ و ژیلت
• پوشیدن لباس‌ زیرهای پلاستیکی و توری
• پوشیدن لباس‌‌های تیره
• استفاده از شلوارهای تنگ
• استفاده از داروهای خاص
• مشکلات هورمونی
• بارداری
• چاق و لاغر شدن
• ساییدگی ران پاها به علت راه رفتن
تمامی موارد بالا جز مواردی هستند، که می‌توانند سبب تیرگی ناحیه ژنیتال، لابیاها، کشاله‌های ران و اطراف آن‌ها شوند.
سفیدسازی واژن یکی از خدماتی است که در کلینیک رز ایرانیان به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای ارائه می‌شود.
به این صورت که با کمک دستگاه لیزر مونالیزاتاچ و روش‌های دیگر از جمله مزوتراپی، میکرودرم و … لایه‌ تیره پوست را جدا می‌کنند و سبب روشن شدن پوست می‌شوند.
اگر شما نیز یکی از زنانی هستید که از تیرگی ناحیه ژنیتال خود رنج می‌برید، می‌توانید با کلینیک رز ایرانیان تماس بگیرید و جهت مشاوره برای درمان تیرگی ناحیه ژنیتال خود اقدام کنید.

سفیدسازی واژن چیست؟

سفیدسازی واژن نام فرایندی است که طی آن لایه تیره ناحیه تناسلی به کمک روش‌های تخصصی جدا می‌شود و ناحیه تناسلی روشن می‌شود.
روش‌های زیادی برای سفیدسازی واژن وجود دارند که در روشن کردن واژن تأثیر بسیار زیادی دارند:
• لیزر مونالیزاتاچ
• کربوکسی‌تراپی
مزوتراپی
میکرونیدلینگ
• کرم و لوسیون‌های ویژه
• لایه‌برداری و میکرودرم
• و …
هر کدام از این روش‌ها برای از بین بردن تیرگی و لایه‌برداری پوست طبق الگوی خاصی عمل می‌کنند و نتایج بسیار عالی‌ای می‌دهند.
در سفیدسازی واژن معمولاً پس از انجام اقدامات مربوطه، ملانین‌های پوست به حالت طبیعی خود برمی‌گردند و پوست پس از لایه‌برداری بازسازی می‌شود.
متأسفانه در حال حاضر افراد زیادی در شبکه‌های مجازی و دیگر مکان‌ها ادعای روشن کردن واژن با کرم‌های گوناگون می‌کنند، که اغلب آن‌ها یا هیچ تأثیری ندارند و یا حاوی هیدروکینون هستند و آسیب‌های بسیار جدی‌ای به پوست وارد می‌کنند.
به همین دلیل امروز سعی بر آماده کردن مقاله‌ای در مورد سفیدسازی واژن کردیم تا به بسیاری از سؤالات دختران و زنان پاسخ دهیم.

 

بهترین روش برای سفیدسازی واژن

معمولاً بهترین روش برای روشن‌سازی واژن روش‌هایی است که در کمترین زمان اقدام به روشن کردن واژن می‌کنند.
یکی از بهترین روش‌ها لیزردرمانی می‌‌باشد اما نه با هر لیزری.
لیزرها انواع متفاوتی دارند که اغلب آن‌ها به صورت‌های غیرتهاجمی و کم‌تهاجمی، اقدام به لایه‌برداری پوست می‌کنند.
در این روش‌ها با لایه‌برداری تیرگی پوست به مرور از بین می‌رود‌ و پوست به حالت نرمال خود برمی‌گردد.
از طرفی برای کمک به لیزردرمانی برای رفع تیرگی می‌توان در کنار تمام این روش‌ها از کربوکسی‌تراپی و مزوتراپی و همچنین میکرونیدلینگ پوست در جهت افزایش خونرسانی به آن ناحیه و همچنین تقویت سلول‌های در حال ترمیم بپردازیم.
این روش‌ها گاهی به صورت تکی و گاهی به صورت ترکیبی سبب درمان و رفع تیرگی پوست می‌شوند.

بهترین دستگاه برای سفیدسازی واژن

یکی از بهترین دستگاه‌های روشن‌سازی واژن، در حال حاضر دستگاه لیزرمونالیزاتاچ می‌‌باشد.
این دستگاه لیزر به گونه‌ای طراحی شده است تا با تکنولوژی لیزرهای CO2 بتواند اقدام به لایه‌برداری پوست فرد بکند.
اغلب دستگاه‌های لیزر پوست برای رفع مشکلات پوستی مختلف ساخته شده‌اند و از آن‌ها می‌توان استفاده‌های گوناگون کرد، و این در حالی است که دستگاه لیزر مونالیزاتاچ برای رفع مشکلات زنان طراحی شده‌ است و هندپیس‌های آن به صورت کاملاً تخصصی برای کاربردهای مختلف درمانی خود طراحی و ساخته شده‌اند.
یکی از کاربردهای لیزرمونالیزاتاچ که به صورت کاملا تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کند، روشن‌سازی و سفیدسازی واژن است.
دستگاه لیزر مونالیزاتاچ طی چند جلسه (بسته به تیرگی هر شخص)، لایه‌برداری نواحی تیره را با تکنولوژی لیزرهای CO2 انجام می‌دهد و باعث ایجاد نتایج درخشانی می‌شود.
اثر این لیزر در همان جلسه اول قابل مشاهده است و با وجود تأثیردهی بالا، نیاز به دوره نقاهت خاصی ندارد.
به همین دلیل گزینه بسیار مناسبی برای زنان شاغل و یا افرادی هست که زمانی برای گذراندن دوره نقاهت ندارند.
خدمات کلینیک رز ایرانیان جهت سفیدسازی واژن
کلینیک رز ایرانیان جهت سفیدسازی واژن، خدمات گسترده‌ای به مراجعین کلینیک ارائه می‌دهد، زیرا یکی از دغدغه‌های مهم زنان، رفع تیرگی ناحیه ژنیتال، کشاله ران و اطراف آن است.
کلینیک رز ایرانیان به تمامی دستگاه‌های پیشرفته و کاربردی دنیا از نوع بهترین آن‌ها، مجهز شده است و روزانه خدمات گوناگونی به مراجعین خود در زمینه رفع تیرگی ناحیه تناسلی ارائه می‌دهد.
تجهیز شدن این کلینیک به دستگاه لیزر مونالیزاتاچ، یکی از خدماتی است که این کلینیک به دوستان عزیز می‌دهد، دستگاه لیزرمونالیزا تاچ به عنوان یکی از بهترین دستگاه‌هایی است که در زمینه مشکلات زنان از جمله تیرگی ناحیه تناسلی و اطراف آن فعالیت می‌کند.
در کلینیک رز ایرانیان نیز برای رفع تیرگی از دستگاه لیزر مونالیزاتاچ به عنوان بازسازی‌کننده ناحیه تیره استفاده می‌کنند و نتایج درخشانی در آلبوم سفیدسازی واژن تا الآن ثبت شده است، این کار توسط متخصص زنان صورت می‌گیرد نه اپراتور و با لحاظ تمامی نکات لازم و مهم در حین کار با لیزر مونالیزاتاچ، اقدام به از بین بردن لکه‌های تیره پوستی ناحیه تناسلی می‌شود.
علاوه بر رفع تیرگی ناحیه تناسلی با دستگاه لیزر مونالیزاتاچ، در صورتیکه نیاز باشد از روش‌های دیگر سفیدسازی واژن نیز از جمله؛ کربوکسی‌تراپی، مزوتراپی و … نیز استفاده می‌شود و به اصطلاح از یک درمان ترکیبی برای بهبود فرد استفاده می‌کنند.

ویژگی دستگاه سفیدسازی واژن

دستگاه‌های سفیدسازی واژن چندین دسته هستند.
اغلب آن‌ها دستگاه‌هایی می‌‌باشند که برای رفع مشکلات زنان طراحی شده‌اند و برای استفاده عام مناسب نیستند.
از طرفی عملکرد آن‌ها به دلیل طراحی گوناگون متفاوت است اما چیزی که در همه آن‌ها مشابه است، این است که این دستگاه‌های لیزر طی چندین جلسه، نتیجه آن‌ها کامل می‌شود.
این دستگاه‌ها انواع گوناگونی دارند، اما از بهترین دستگاه‌های سفیدسازی واژن می‌توانیم به دستگاه‌های لیزرمونالیزا تاچ اشاره کنیم که یکی از بهترین دستگاه‌های رفع تیرگی زنان می‌‌باشند.
نکته مهمی که در مورد این دستگاه‌ها مطرح می‌باشد، این است که نتیجه‌دهی از لیزر مونالیزاتاچ علاوه برخود دستگاه به مهارت پزشک در کار با دستگاه لیزر مونالیزاتاچ دارد، پزشک باید بر ستینگ دستگاه تسلط کامل داشته باشد.
ویژگی بهترین دستگاه سفیدسازی واژن نسبت به دیگر روش‌ها
دستگاه‌های لیزر سفیدسازی واژن ویژگی‌های گوناگونی دارند، ما در اینجا از ویژگی‌های دستگاه لیزرمونالیزاتاچ به عنوانی یکی از بهترین دستگاه‌های سفیدسازی واژن صحبت می‌کنیم:
• دستگاه لیزرمونالیزاتاچ، مجهز به هندپیس‌های ویژه‌ای است که برای رفع مشکلات زنان طراحی شده است.
• دستگاه لیزرمونالیزاتاچ از دسته دستگاه‌های لیزرهای CO2 است، که با تکیه بر این تکنولوژی اقدام به بازسازی نواحی تناسلی می‌کند.
• دستگاه لیزرمونالیزاتاچ برای سفیدسازی واژن نیاز به یک الی چند جلسه دارد که تعداد جلسات بر اساس تیرگی فرد مشخص می‌شود.
• فرایند سفیدسازی واژن با دستگاه لیزرمونالیزاتاچ ظرف چند دقیقه صورت می‌گیرد و فرد هیچ احساس دردی در طی فرایند سفیدسازی با دستگاه لیزرمونالیزاتاچ نخواهد کرد.
• سفیدسازی با دستگاه لیزرمونالیزاتاچ نیاز به دوره نقاهتی ندارد و فرد می‌تواند بلافاصله پس از آن به کارهای روزمره خود بپردازد.
• نتیجه‌دهی دستگاه لیزر مونالیزاتاچ و ژولیت در بین دستگاه‌های لیزر زنان، بسیار عالی و زبانزد است.
دوستان عزیزی که در مورد نحوه سفیدسازی با دستگاه لیزرمونالیزاتاچ سؤال دارند، می‌توانند با کلینیک رز ایرانیان تماس بگیرند و در اینباره با مشاورین ما مشورت کنند.

چه کسانی می‌توانند سفیدسازی واژن کنند

زنانی که از تیرگی ناحیه تناسلی، کشاله ران، مقعد و اطراف آن، رنج می‌برند می‌‌توانند از روش‌های پیشرفته رفع تیرگی ناحیه تناسلی در کلینیک رز ایرانیان بهره ببرند.
مگر اینکه مشکل پوستی خاصی از جمله زگیل تناسلی، تبخال تناسلی، زخم فعال، جوش‌های مختلف و … بر روی ناحیه تناسلی داشته باشند.
زیرا ناحیه‌ای که قرار است بر روی آن لیزردرمانی و یا اقدامات دیگر جهت رفع تیرگی صورت گیرد، حتما باید عاری از مواردی که ذکر شد باشد.
برای مشاوره بیشتر می‌توانید به کلینیک تخصصی رز ایرانیان مراجعه کنید و از خدمات کلینیک بهره ببرید.
چه کسانی نمی‌توانند سفیدسازی واژن کنند
افراد زیر توصیه می‌شود پس از رفع مشکل خود جهت سفیدسازی واژن خود اقدام کنند:
• زنانی که زگیل تناسلی فعال دارند.
• زنانی که سابقه تبخال تناسلی دارند باید به پزشک خود اطلاع بدهند و اگر تبخال تناسلی دارند، حتما پس از درمان آن اقدام به سفیدسازی کنند.
• در صورت داشتن هر گونه حساسیت پوستی و هر نوع مشکل و یا بیماری خاصی حتما باید به پزشک خود اطلاع دهید.

هزینه سفیدسازی واژن

هزینه سفیدسازی واژن بر اساس نوع و شدت تیرگی فرد مشخص می‌شود.
همچنین روشی که در رفع تیرگی فرد به کار برده می‌شود نیز در تعیین قیمت نهایی تأثیر بسزایی دارد.
برای اطلاع از هزینه سفیدسازی واژن می‌توانید همین الآن به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید و یا در تایم اداری با کلینیک رز ایرانیان تماس بگیرید.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید
Asset 18

لیزر مونالیزاتاچ

Asset 18

لیزر مونالیزا تاچ یکی دیگر از محصولات شگفت‌انگیز شرکت ایتالیایی دکا می‌باشد که با حضور خود در بازارهای پزشکی، قدم‌های بزرگی در رفع بسیاری از مشکلات زنان برداشته است

لوکشین